Naše technologie:

K vyvzorování výšivky používáme špičkový program firmy TAJIMA. (dopsat)

Nabízeme i tyto speciality:

Barevné nitě

Nitě jsou žíhaně barevné a tím vytvoří tak zajimavý efekt, kterého si všimnou opravdu všichni.

Svítící nitě

Svítíci nitě vykouzlí z výšivky nádherný designový doplňek, který uvidíte i v noci.

3D výšivky

Diky speciální moderní technologii vyšíváme i Vaše loga ve 3D. Hned na první pohled uvidíte rozdíl.

Nášivky

Vyšijeme nášivky, které si pak můžete našít kam jen budete chtít.

Monogramy

Vyšijeme Vám nonogram na kapesník nebo sako.

15-ti barevná výšivka

Výšivky vyšitá do detailů až patnácti barvami.

V jakých formátech nám můžete posílat data?

Podklady pro výšivky musí být s větším kvalitnějším rozlišením, popřípadně v křivkách. Lze využít i více kvalitní obrázky (kontrastní). V technologii výšivek je však třeba dodržovat určitá pravidla, která nám nedovolují vyšít plnobarevné fotografie (s dvoubarevnými si poradit dokážeme). Většinou se vyšívají loga, vzory s tvary, monogramy, texty, siluety. Pokud si nevíte rady, můžete nás navštívit osobně v naší prodejně a přinést s sebou požadovaný vzor nebo obrázek, který chcete vyšít. Pokud jste zdaleka, tak prostě zavolejte (+420 605 700 601) a zeptejte se nás. Ničeho se nebojte, budeme hledat společnou cestu, abychom Vaši zakázku úspěšně zrealizovali.

Křivky, vektory

Pro vyšívání je nejlepší přímo vzor (program) v *.dst, *.tbf, *.pxf. Nejlepší grafický formát pro vyvzrování výšivek jsou data v křivkách a vektorech. Nejčastěji se používají data s koncovkou *.ai, *.cdr, *.eps, *.pdf .

Další

Jedny z dalších používaných dat pro vyšívání mají koncovku: *.jpg, *.jpeg, *.png, *.gif, *.tiff, *.bmp . Avšak velikost obraz nesmí klesnou pod 1Mpx.

Jiné formáty

Všechny ostatní formáty neuvedené vlevo jsou pro vyvzorování výšivky nepoužitelné. Pokud nedokážete dodat data v požadovaných formátech, kontaktujte nás.